Hotel Toscca

ubytovanie Celakovice
 

*** Hotel Toscca / ubytovanie Celakovice

Hotel Celakovice Toscca
Príjemné, útulné prostredie nového Hotela Toscca, ktorý je ubytovacím a konferenčným komplexom určeným ako pre súkromnú klientelu, tak aj pre organizovanie firemných akcií.

Hotel Tossca v Čelákoviciach služby
Ubytovacie kapacity sa nachádzajú v 1. poschodí hotela, na prízemí je recepcia s nepretržitou službou a konferenčné priestory s vlastným gastronomickým zázemím. Súčasťou komplexu hotela Toscca v Čelákoviciach je reštaurácia s letnou záhradkou a detským ihriskom. Dostatočná kapacita parkovacích miest je zaistená priamo pred hotelom.

Čelákovice hotel Toscca ubytovanie
Celková kapacita hotela Toscca je 52 pevných lôžok, na izby je možné umiestniť ešte navyše 20 prísteliek. Raňajky sú zahrnuté v cene. Detská postieľka k dispozícii za poplatok. Check in od 14 hodín, Check out do 10 hodín.

Na výber: 17x dvojlôžková izba z toho 9 izieb s manželským dvojlôžkom, 1x dvojlôžková izba s romanickým (oddeliteľným) dvojlôžkom a 6 izieb s oddeliteľnými lôžkami. 2x apartmán: obsahuje 1x manželské dvojlôžko a 2 samostatné lôžka, 2x family suite: obsahuje 1x manželské dvojlôžko a 2 samostatné lôžka v druhej izbe a 1x bezbariérová izba pre 2 osoby bez možnosti ďalšej prístelky.

Ubytovanie Čelákovice hotel Toscca reštaurácia
Reštaurácia hotela Toscca Čelákovice ponúka českú kuchyňu i medzinárodné špeciality. Nová reštaurácia je zameraná hlavne na kvalitnú gastronómiu pre širokú verejnosť. TOSCCA Restaurant je otvorený od marca 2011 pri hlavnej ceste spájajúcej krásnu obec Kúpele Toušeň a stále sa rozvíjajúce mesto Čelákovice. Priamo pri reštaurácii je veľké parkovisko, kde pohodlne zaparkujete, a stojany na bicykle pre cyklistov. Salónik s kapacitou až 80 osôb, s vlastným barom a detským kútikom možno využiť pre svadobnú či inú hostinu či školení.

Dovolenka hotel Toscca ubytovanie v Čelákoviciach 
Pobyt hostí hotela Toscca Čelákovice spríjemní tiež pokojné prostredie jeho okolia, pretože hotel je postavený mimo hlavné centrum mesta, napriek tomu v jeho tesnej blízkosti. Čelákovice sa rozkladajú pri ľavom brehu rieky Labe, v Polabskej nížine, severovýchodnej časti okresu Praha - východ. Z hlavného mesta Prahy do Čelákovíc je to len 15 km, s veľmi dobrou dopravnou dostupnosťou vlakom alebo autom. V okolí hotela Toscca a Čelákovíc nájdete rad možností kultúrneho, športového a spoločenského vyžitia.
Hotel Celakovice Toscca - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Celakovice Toscca - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Celakovice Toscca - hotel má reštauráciuHotel Celakovice Toscca - možnosť pripojenia na internetHotel Celakovice Toscca - k dispozícii letná terasaHotel Celakovice Toscca - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Celakovice Toscca - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: